Pool Pub Çayyolu

Hani en büyük derdinizin, sandaletlerinizin içine giren kum tanesi olduğu tatil modu vardır ya; Pool Pub işte tam da böyle kaygısız, keyifli bir moda girmeniz için bulunmaz bir mekan.

 

10 dönüm üzerine kurulan Pool Pub Çayyolu bir spor kompleksi. 600 kişilik misafir ağırlama kapasitesine sahip mekanda yeşilliğin tadını çıkarabilirsiniz. İş stresinizi atmak için Bilardo ve Dart oynayabilir, Fransız ve İtalyan Mutfağı’nın eşsiz lezzetleri ile buluşarak keyfinize keyif katabilirsiniz.

 

Çünkü burada, saatlerce zevkli vakit geçirmeniz için her şey titizlikle düşünülmüş. Bahçesinde, keyif ile gazetenizi okumak, bilardo ya da dart oynamak, Ada Bar’da takılmak, dev ekranda maç izlemek, wireless ortamda sörf yapmak, enfes yemek seçenekleri veya isterseniz, hepsini bir arada yapabilmek için en doğru yerdesiniz. Şömine karşısında şarabınızı tadımlarken, hoşsohbetler eşliğinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız… İsterseniz Ada Bar’ında oturup maç ve film seyredebilir veya Dart Maçları’na katılabilirsiniz. Dünya’nın en sevilen kokteyllerini deneyimlerken dev ekranda lig maçlarını sevdikleriniz ile seyretmek sizlere bambaşka bir heyecan yaşatacak.

 

Tam yirmi iki yıldır, Ankaralılar’ın müdavimi olduğu Pool Pub, nesilden nesile kalitesini bozmadan yoluna devam ediyor. Ankara’da ilklerin adresi Pool Pub, deneyimlerini ve kalitesini, Gaziosmanpaşa’dan sonra Çayyolu’nda sizlerle buluşturdu.

 

Dart ve Bilardo tutkunlarının yıllardır buluşma noktası olan Pool Pub’ta profesyonel anlamda turnuvalara katılarak rekabeti kalbinizde hissedin…