Pool Pub GOP

Hani şöyle bazı şeyleri değiştirelim istedik.

 

Eğer bir saniyede basketbolda dünya şampiyonunun adı değişiyorsa; biz de 1995’ten 2010’a farklılıklar yaşayalım diye düşündük. İşte o noktada “değiştirilebilecekler ve değiştirilemeyecekler”diye bir ikilem çıktı.

 

Mesela…
“POOL CAFE” nin adını ellemedik. Soyadı biraz değişti. ”PUB” dedik ve “POOL PUB” olduk şimdi.

 

Sonra…

 

Dış cepheden başladık işe. 16 Milyon farklı renk veren “RGB” sisteme adımızı koyduk. O bildiğiniz masaları, sandalyeleri kaldırdık. Tabii, kâğıt oyunları ve Okey oyununu da birlikte. Ama oyun zevkinizin değişmemesi için Bilardo masalarımız yenilendi, yerine kondu. Çocuklarımız ve hatta sizler için “DART” pistimizi yaptık, takımlara ayrılın “yemeğine, bir kadeh içkisine” iddialaşın diye.

 

Bir de…
Muhteşem barımıza dünyanın hemen her çeşit içkisini koyduk. Süper lig maçlarını barda 4 ayrı ekrandan, arka bahçede 2 ayrı ekrandan ve 2 adet sinevizyon perdesinden yayınlıyoruz, mekânın her köşesinden rahatça seyredebilin diye.
POOL PUB’a geldiniz, inanılmaz müzik sisteminde günün yorgunluğunu atma istediniz. Hatta bir iki kadeh de alkol aldınız.

 

Sonra acıktınız…

 

Fransız ve İtalyan Mutfağı’nın en seçme yemekleri siparişinizden en kısa süre sonra masanızda hazır olacaktır. Bildiğiniz ve yeni tadacağınız her şey inanılmaz lezzet ve sunumuyla gelecek. Bilirsiniz bizde “hizmette sınır ve süre yoktur.”
Buraya kadar biz bizi anlattık. İsterseniz gelin, görün, tadın. Belki eksik anlattıklarımızı siz eklersiniz.